Wędrujemy Beskidami

„Szlakiem cerkwi i mofet w Popradzkim Parku Krajobrazowym” to przyrodniczo – historyczno – kulturowa wycieczka autokarowa ze Starego Sącza przez Rytro, Piwniczną, Żegiestów, Szczawnik (cerkiew św. Dymitra w Szczawniku), Muszynę Złockie (cerkiew św. Dymitra – obecnie kościół rzymskokatolicki Narodzenia NMP, mofeta im. prof. Henryka Świdzińskiego), Leluchów (cerkiew pw. św. Dymitra – obecnie Kościół Macierzyństwa NMP),  Powroźnik (cerkiew św. Jakuba Młodszego Apostoła) do Tylicza (mofeta w Tyliczu, cerkiew św. Kosmy i Damiana). A z powrotem przez Mochnaczkę Wyżną, Łabową, Nawojową i Porębę  Małą do Starego Sącza. Planowany powrót do Starego Sącza ok. godz. 16.00/17.00

 

Zbiórka wszystkich uczestników  wycieczki w dniu 31.07.20121r. (sobota) o godzinie 8.45, na parkingu Park & Ride w Starym Sączu, gdzie będzie czekał przewodnik i pracownik Popradzkiego Parku Krajobrazowego (na parkingu można nieodpłatnie zostawić swój samochód).

Autokar wyjeżdża z parkingu Park & Ride o godz. 9.00.

Jest możliwość dołączenia poszczególnych uczestników na trasie wycieczki (tylko w jedną stronę), jeśli jest to dla nich wygodniejsze niż dojazd do Starego Sącza. Autokar może zatrzymać się w Rytrze i w Piwnicznej -Zdroju, jeśli uczestnik zgłosi taką chęć u Organizatora Wycieczki. Powrót zgodnie z informacją powyżej będzie odbywał się inną trasą, w związku z tym nie będzie można wysiąść ani w Rytrze ani w Piwnicznej.

 

Grupa może liczyć maksymalnie 24 osoby.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Serdecznie zaprasza

Organizator Wycieczki

Zespół Parków Krajobrazowych

Województwa Małopolskiego

 

Regulamin wycieczki.

Formularz zgłoszenia.