Parki
krajobrazowe


MONITORING RUCHU TURYSTYCZNEGO

W Popradzkim Parku Krajobrazowym od roku 2012 prowadzimy monitoring ruchu turystycznego. Przy pomocy czujników pyroelektrycznych możemy odtworzyć jak  kształtowało się natężenie ruchu turystycznego w określonych miejscach  w danym okresie.  Punkty monitoringu znajdują się na szlakach turystycznych rozsianych po terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego:

Obidza, Las Lipowy Obrożyska- rezerwat w Muszynie, Rezerwat Okopy Konfederatów Barskich- rezerwat w Muszynce, Radziejowa, Roztoka Wielka w Rytrze, Rytro- Zamek, Tańczące Buki- w pobliżu szczytu Jaworzyny Krynickiej, Uhryń,  Feleczyn- okolice Łabowej, Wierch nad Kamieniem, Wierchomla- w pobliżu schroniska, Zimne- Muszyna, Cyrla, Dzwonkówka, Głęboki Jar w Rytrze, Hala Łabowska, Krzesło Kingi- w pobliżu schroniska na Przehybie, LKP- Ośrodek Edukacji w Rytrze, Niemcowa.

Dzielimy się danymi, które posiadamy. Wszyscy, którzy chcą pozyskać dane mogą to zrobić poprzez zgłoszeniu chęci ich pozyskania.

Można to zrobić :

telefonicznie, dzwoniąc pod nr 18 446 09 00

mailowo, pisząc e-mail na adres: stary.sacz@zpkwm.pl

lub tradycyjną pocztą na adres:
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego
Oddział Stary Sącz
Wola Krogulecka 82
33-342 Barcice

Obecnie prowadzimy prace modernizacyjne, w związku z czym dane nie są pobierane. Aktualnie posiadamy dane z lat 2012-2020.