Parki
krajobrazowe


JAK DOJECHAĆ?

Dwór w Bistuszowej

Komunikacja publiczna: z dworca autobusowego w Tarnowie liniami prywatnych przewoźników bezpośrednio do Bistuszowej, skąd pozostaje do przejścia jeszcze 400 m do dworu.

Samochodem: należy kierować się na południe od Tarnowa ul. Tuchowską; w Tuchowie skręcić w lewo na Ryglice, a w Bistuszowej w prawo przed Szkołą Podstawową; po ok. 400 m znajdziemy się obok dworu.

Wieża widokowa w Jodłówce Tuchowskiej

Komunikacja publiczna: dojazd z dworca autobusowego w Tarnowie liniami prywatnych przewoźników do przystanku Jodłówka Tuchowska-Granica; następnie należy przejść ok. 2,5 km do samej wieży.

Samochodem: należy kierować się na południe od Tarnowa ul. Tuchowską; w Dąbrówce Tuchowskiej należy skręcić w kierunku Lubaszowej i jechać cały czas główną drogą aż do Jodłówki Tuchowskiej, gdzie skręcamy w lewo przed drogowskazem kierującym na wieżę widokową; po przejechaniu ok. 2,5 km znajdziemy się w celu podróży.

„Ostry Kamień”

Komunikacja publiczna: dojazd z dworca autobusowego w Tarnowie liniami prywatnych przewoźników do Ryglic, następnie należy przejść jeszcze ok. 4 km ulicą 11 listopada aż do szlaku prowadzącego do skałki.

Samochodem: należy kierować się na południe od Tarnowa ul. Tuchowską; w Tuchowie skręcić w lewo na Ryglice, a tam skręcić w ulicę 11 listopada; po przejechaniu ok. 4 km znajdziemy się przy szlaku prowadzącym do kamienia.