Informacja dot. przyjmowania Petentów w biurach ZPKWM

Szanowni Państwo,

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną na obszarze Województwa Małopolskiego, mając na uwadze  troskę o stan  zdrowia wszystkich pracowników, informuję, iż od dnia 17 sierpnia tj. poniedziałek, ZPKWM zostaje całkowicie zamknięty dla interesantów zewnętrznych.

W uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym oraz po złożeniu oświadczenia dotyczącego ewentualności zarażenia koronawirusem SARS-COV-2, istnieje możliwość kontaktu osobistego z pracownikami Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, przy zachowaniu przepisowego dystansu oraz obowiązku zakrywania ust i nosa.

Prosimy o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń, które mają służyć zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa i pracowników ZPKWM. O wszelkich dalszych działaniach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.zpkwm.pl.

Cały czas sugerujemy, w miarę możliwości, załatwianie wszelkich spraw w sposób zdalny (telefon, e-mail, e-puap, poczta tradycyjna).